Willa Pod Sosnami to nowy obiekt, dysponujący pokojami w różnym standardzie, usytuowany w samym sercu pięknej podhalańskiej wsi, jaką jest Witów
Ta malownicza miejscowość leżąca u podnóży Tatr Zachodnich przy drodze przelotowej z Chyżnego do Zakopanego, wciąż zachowuje niepowtarzalną atmosferę
i jest oazą dla osób pragnących ciszy i odpoczynku na łonie przyrody. Witów jest świetną bazą wypadową w Tatry. To właśnie tutaj swój początek ma wiele szlaków turystycznych . W granicach Witowa leży, między innymi, najdłuższa tatrzańska dolina - Chochołowska.
Niepowtarzalną atmosferę Witowa tworzy wciąż żywa kultura podhalańska, z którą możecie Państwo zetknąć się na każdym kroku. Tutaj można zobaczyć oryginalne wesele góralskie, usłyszeć muzykę i śpiew góralski towarzyszący obrzędom religijnym, czy wreszcie spróbować tradycyjnych wyrobów pasterskich, takich jak oscypek, bundz, czy zyntyca.
Tutaj też można czynnie spędzić czas na wycieczkach górskich i rowerowych oraz uprawiając narciarstwo zjazdowe i śladowe.

Willa Pod Sosnami, zapewni Państwu, wszystko czego Państwo potrzebujecie: spokój, wysoki komfort wypoczynku i możliwość aktywnego spędzenia czasu .

Willa pod SosnamiWitównoclegi